ĮGYVENDINTI IT PROJEKTAI

IT sprendimai

Case study #1

Case study #1


Klientas

Automobilių detalėmis prekiaujanti įmonė

Situacija

Klientas prekiauja automobilių detalėmis. Kiekviena diena naujos detalės pajamuojamos į sandėlį ir esamos sandėlyje surenkamos pardavimui. Klientą netenkina laikas per kurį naujos detalės užpajamuojamos sandėlyje.

Atlikti darbai

Įvertinus kliento verslo procesus ir identifikavus lėčiausius veiksmus, klientui buvo pasiūlytas delninukų su barkodų skaneriais įdiegimas sandėlio procesuose. Įdiegus delninukus - automobilinių detalių pajamavimo laikas sutrumpėjo x4 kartus.

Įsidiegęs delninukus klientas gavo ir papildomą funkcionalumą. Sandėlio darbuotojai delninukų pagalba gali gauti visą naujausią informaciją apie bet kokią detalę esančią sandėlyje. Detalių perkėlimai iš vienos vietos į kitą vyksta realiu laiku ir perkėlimas registruojamas sandėlio sistemoje iš karto, todėl prekių dingimas sumažėjo iki minimumo. Inventorizacijos atliekamos x2 kartus greičiau ir pareikalauja mažiau žmogiškųjų resursų. Inventorizacijos rezultatai matosi iš karto be jokių papildomų pauzių. Duomenų esančių informacinėje sandėlio sistemoje atitikimas tikrovėje esančioms sandėlio detalėms padidėjo iki 95%. Tai užtikrina realaus laiko integracijos sprendimai tarp delninukų ir esamos informacinės sandėlio valdymo sistemos.

Sėkmė

Šiandien visos įprastos sandėlio darbuotojų operacijos atliekamos su delninukais ir nei viena diena neįsivaizduojamų be jų.