ĮGYVENDINTI IT PROJEKTAI

IT sprendimai

Case study #3

Case study #3


Klientas

Įmonė teikianti lizingo paslaugas (SCANIA FINANS AKTIEBOLAG Lietuvos filialas)

Situacija

Užsienio kapitalo įmonė, teikianti finansavimo paslaugas, turi teikti duomenis apie visas išduotas paskolas ir kreditorių turimus įsipareigojimus Lietuvos Bankui. Įmonė naudoja nuosavą verslo valdymo sistemą lizingo sutartims sudaryti ir vykdyti. Reikalinga integruoti įmonės vidinę sistemą su Lietuvos Banko Paskolų rizikos duomenų baze (PRDB).

Atlikti darbai

Išanalizuoti Lietuvos Banko PRDB sistemos duomenų perdavimo reikalavimai ir pristatyta reikalingų perduoti duomenų apimtis.

Kartu su įmonės vidinės sistemos inžinieriais sukurtas planas, kaip reikalingus duomenis paimti ir kas atsakingas už duomenų paruošimą perdavimui.

Sukurtas ir pristatytas duomenų mainų tarp abiejų sistemų planas.

Suprogramuotas ir ištestuotas abipusis duomenų mainų kanalas tarp abiejų sistemų. Ištestuota testinėje aplinkose ir perduota klientui įsidiegti jo privačioje aplinkoje.

Vykdoma nuolatinė priežiūra užtikrinanti duomenų perdavimo savalaikiškumą ir korektiškumą.

Sėkmė

Užsienio kapitalo įmonė gebėjo prisitaikyti prie Lietuvos institucijų keliamų reikalavimų ir pateikti visus Lietuvos Banko reikalaujamus duomenis iš savo vidinės sistemos jos nekeisdama. Pritraukdama vietinius profesionalus įmonė įgyvendino integracinį projektą žymiai greičiau ir mažesniais resursais, nei tai būtų galėję atlikti jos inžinieriai.