IT sprendimai

IT sprendimai

IT sprendimai verslui


Mūsų komanda dirba tam, kad Jūsų verslui būtų lengviau. Mūsų kuriami IT sprendimai verslui pasižymi kokybe, greičiu, lanksčiu požiūriu į klientų poreikius. Dirbame tam, kad mūsų IT sprendimai leistų Jūsų verslui augti, būti inovatyviam bei IT sprendimų pagalba pasiektų aukštesnių rezultatų. Mūsų kuriami IT sprendimai verslui padės Jums padidinti įmonės pelningumą, pardavimus, automatizuoti procesus. IT sprendimai verslui teikiamų paslaugų spektras gan platus. Kuriame, konstruojame, projektuojame, programuojame verslo valdymo sistemas (ERP) skirtingiems verslams ir jų atšakoms:

 • UNIVERSALIOS VALDYMO SISTEMOS (UMS). Tokių sistemų dėka darbo vietos gali būti administruojamos lengvai, greitai ir saugiai. Universalių valdymo sistemų dėka optimizuojame darbo vietų kiekį automatizuodami procesus ir taip sutaupydami įmonėms sąnaudas. Siekiant užtikrinti visapusišką kliento standartizavimą bet kokie klientai gali būti įtraukti į nuotolinį valdymą “remote”. Universalios sistemos leidžia ne tik lengvai turėti sąsajas su kitomis verslo valdymo sistemomis, bet aptarnauja ir duomenų bazes ar net didelių duomenų srautų valdymą.
 • KLIENTŲ VALDYMO SISTEMOS (CRM). Kokybiškas ir funkcionalus CRM reikalingas net ir mažiausiam verslui. CRM leidžia saugiai ir lengvai turėti pilną klientų duomenų bazę su konkrečiais komentarais, darbo istorija su klientais, kontaktais, kontaktiniais asmenimis ar net specialiais išrašais, leidžiančiais turėti giluminę prieigą prie duomenų, jų valdymo ir apdorojimo. Šiuo atveju mūsų teikiami IT sprendimai verslui ypatingai palengvina pardavimų skyriaus darbą, nes CRM turėjimas leidžia lengviau ir paprasčiau susisiekti su klientais, turėti pilnus duomenis apie turimus klientus, žinoti, kad jie yra saugūs. Pasikeitus darbuotojams, nesunkiai leisti naujam darbuotojui suvokti visą bendravimo su konkrečiais klientais istoriją ir lengvai pereiti į tolimesnį kontaktą. Neabejotinai klientų valdymo sistema/CRM palengvina užsakymų priėmimą ir kainodarą su nuolaidų sistema.
 • SANDĖLIO VALDYMO SISTEMOS (WMS). Tokios sistemos leidžia užtikrinti prekių vietą ir likučių tikslumą, likučių lygio sumažinimą, ribinio pralaidumo padidėjimą, sandėliavimo išlaidų optimizavimą, prekių patekimo į sandėlį greitį, užsakymų įvykdymo tikslumą ir greitį. Sandėlio valdymo sistemos yra būtinas sprendimas gamintojams, didmeninio paskirstymo centrams, logistikos centrams, sandėliavimo logistikos paslaugų teikėjams, mažmeninės prekybos atstovams.
 • TIEKIMO GRANDINĖS VALDYMO SISTEMOS (SCM). IT sprendimai verslui SCM dėka palengvina įmonėms tiekimo grandinės efektyvumą bei užtikrina verslo sklandžią eigą. SCM leidžia kontroliuoti perkamų produktų kainas, užsakymo kiekio atitikmenis. Tokios sistemos integruojamos automatiškai su tiekėjais. SCM taipogi leidžia optimizuoti sandėlio operacijas nenaudojant popieriaus, sumažinti klaidingų surinkimų skaičių, pagerinti prekių, siuntų ir pan. objektų stebėjimą veiklos grandinėje, suteikti sandėlio darbuotojams mobilius sprendimus, leidžiančius efektyviai dirbti su sandėlio valdymu.
 • GAMYBOS VALDYMO SISTEMOS (PMS). Gamybos valdymo sistemos apima visų įmonėje vykstančių gamybos procesų valdymą. Tokia sistema turi sąsajas su personalo valdymo, CRM, duomenų bazių ir kitomis ERP sistemomis. Gamybos valdymo sistema gali būti nesunkiai pritaikoma tiek didelėje, tiek mažoje įmonėje. PMS leidžia užtikrinti maksimalų gamybos efektyvumą, sąnaudų kontrolę bei gamybos procesų tobulinimą. Paprastai gamybos valdymo sistemą sudaro: resursų planavimas, žaliavų tiekimo kontrolė, gamybos operacijos, procesų planavimas, mobilūs sprendimai, gamybos užsakymas. PMS sistema leidžia efektyviai automatizuoti visą gamybos procesą ir pasiekti maksimalių rezultatų. Gamybos valdymo sistema integruojama su staklėmis ar kitomis mašinomis, kurių sąsajos dėka optimizuojami procesai ir palengvinamas darbas.
 • KOKYBYBĖS VALDYMO SISTEMOS (QMS). Kokybės valdymo sistemos – tai gamybos proceso kokybės priežiūra. Kokybės valdymo sistemos leidžia įmonėms ne tik užtikrinti kokybiškus gamybos procesus, bet ir palengvinti klientų aptarnavimą ir, žinoma, išlaikyti klientus. Kokybės valdymo sistemos leidžia: užtikrinti neatitikčių valdymą, prevencinį veiksmų organizavimą, vadybos sistemų procesų matavimą, darbuotojų saugos ir sveikatos valdymą bei daugumą kitų veiksnių, leidžiančių užtikrinti kokybišką aptarnavimą.
 • PERSONALO VALDYMO SISTEMOS (HRMS). IT sprendimai verslui personalo valdymo sistemų dėka leidžia apdoroti ir įgalinti visą informaciją, susijusią su organizacine struktūra, darbuotojų bylomis, darbo sutarčių pakeitimais, personalo atranka, personalo tyrimais, personalo ataskaitų patvirtinimu, darbų apskaita, kvalifikaciniais testais ir dauguma kitų su personalu susijusių situacijų. Tokios valdymo sistemos palengvina darbą ne tik personalo vadovui didelėse ar vidutinėse įmonėse, tačiau ir pagreitina įmonės procesus, užtikrina sklandų duomenų valdymą ir apdorojimą, leidžiantį įmonėms greitai ir kokybiškai valdyti darbuotojų bylas ir duomenis, susijusius su personalo valdymu.
 • PROCESŲ VALDYMO SISTEMOS (BPM). Dokumentų valdymas grindžiamas automatizuotais procesais. Sistemos dėka vartotojai patys gali kurti, tobulinti, papildyti ar koordinuoti įvairius įmonėje vykstančius procesus. Tam tikri procesai atliekami automatiškai, be vartotojo įsikišimo, taip palengvinant darbą, pvz., dokumento registravimas iš sistemos ar elektroninio pašto, elektroninio laiško išsiuntimas ir pan.
 • PROJEKTŲ VALDYMO SISTEMOS (PMIS). Tokios sistemos skirtos įmonėms, atliekančioms įvairius projektinius darbus. Dažniausiai tai statybinės, konsultacijos paslaugas teikiančios, gamybinės įmonės ar kitos įmonės, užsiimančios projektų valdymu. Tokios sistemos leidžia nesunkiai sudaryti projekto darbų planus bei detalius biudžetus, kurie reikalingi planams užtikrinti. Sistemų pagalba galima koordinuoti projektų darbų eigą, išteklių naudojimą, savalaikį projekto vykdymo užtikrinimą. Projektų valdymo sistemos leidžia apskaičiuoti darbo laiką, atliktų ar atliekamų darbų kalkuliacijas, analizuoti projektinių sutarčių rezultatus ir daugumą kitų veiksnių, palengvinančių projektinį darbą.
 • TAPATYBIŲ VALDYMO SISTEMOS (IDMS). Šios sistemos leidžia automatizuoti praėjimo kontrolę arba vartotojų prieigos teisių prie informacinių sistemų administravimą. Tapatybės valdymo sistemos dėka galima išspręsti duomenų papildymo, naudojimo, valdymo bei apsaugos klausimus, nes kiekvienas asmuo turi savo prisijungimo duomenis, kurių dėka gali naudotis konkrečiomis užklausomis bei koreguoti ir apdoroti konkrečius duomenis.
 • DOKUMENTŲ VALDYMO SISTEMOS (DMS). Mūsų teikiami IT sprendimai verslui leidžia Dokumentų valdymo sistemų pagalba nesunkiai suderinti sutartis ir įvairius dokumentų projektus, saugoti, archyvuoti, registruoti, nukreipti dokumentus. Tokių sistemų pagalba galite centralizuotai kaupti reikalingus dokumentus, sutartis, projektus ar kitą dokumentuotą informaciją. Tokių sistemų pagalba darbuotojai gali nesunkiai redaguoti, papildyti, koreguoti sutartis, projektus, kitą reikalingą informaciją lengviau ir su mažesnėmis laiko sąnaudomis. Viskas, kas susiję su dokumentacija, informacija, projektais, sutartimis, gali būti automatizuota būtent mūsų IT sprendimų verslui dokumentų valdymo sistemų pagalba. Dokumentų valdymo sistemos sprendžia ir sutarčių “vizavimo”, automatinius parašų rinkimo ir kitus, su tuo susijusius klausimus, kurie palengvina procesus.
 • VERSLO RIZIKOS VALDYMO SISTEMAS (BRM). Rizikos valdymo sistemos yra nukreiptos į išorinių rizikos faktorių identifikavimą ir skaičiavimus. Sistema leidžia stebėti, klasifikuoti, identifikuoti rizikas, bei sprendžia rizikų mažinimo situacijas. IT sprendimai rizikos valdymo sistemų pagalba leidžia optimizuoti ir palengvinti įvairioms įmonėms rizikos valdymą minimizuojant ir užtikrinant rizikos atsiradimo priežastis.
 • VERSLO ANALITIKOS SISTEMOS (BI). Tokios sistemos leidžia apdoroti ir analizuoti duomenis, atlikti statistinius pjūvius, kurių dėka galima modeliuoti įmonės valdymą, plėtrą, pardavimų efektyvumą ir kitus įmonėms svarbius rodiklius. IT sprendimai verslui leidžia sukurti įvairaus sudėtingumo sistemas, palengvinančias Jūsų įmonės efektyvesnį darbą bei plėtrą. Verslo analitikos sistemos dažniausiai kuriamos įmonių savininkams, Holdingo bendrovėms. Jų dėka lengviau matomi įvairūs finansiniai rodikliai bei galimos daryti išvados.
 • INTRANETAS. Intranetas – tai vidinis įmonės veiklos, darbuotojų komunikacijos kanalas, “online” principu leidžiantis greičiau ir patogiau pasiekti reikiamus rezultatus. Jo dėka darbuotojai lengviau žino vieni apie kitus, apie įvairius pokyčius, šventes, daugiau bendrauja tarpusavyje. Intranetas palengvina ne tik vidinę komunikaciją, bet ir darbuotojų norą dirbti, didesnį įsitraukimą į organizacinę kultūrą.

   

 • TURINIO VALDYMO SISTEMOS (CMS). Turinio valdymo sistemos leidžia tvarkyti ir apdoroti duomenis. Tokių sistemų pagalba galima duomenis skaitmenizuoti, lengvai atpažinti skaitmenizuotą tekstą iš įvairių skirtingų failų. Turinio valdymo sistemų pagalba galima prisijungti prie konkrečių elektroninių paštų, automatizuotai nuskaityti duomenis bei pateikti juos sistemiškai. Turinio valdymo sistemos leidžia valdyti tiek internetinį, tiek skaitmeninį turinį, esant reikalui jį integruoti. Specifikuotos turinio valdymo sistemos gali būti kuriamos ir WEB platformoms priklausomai nuo kliento pageidavimo ir situacijos. Daugiakalbiškumas, personalizavimas – tai tik keletas papildomų savybių, leidžiančių turinio valdymo sistemoms palengvinti Jūsų darbą.
 • FINANSŲ VALDYMO SISTEMOS (FMS). Finansų valdymo sistemos užtikrina efektyvius informacijos srautus, laiku vykdomą jų koordinavimą. Mūsų kuriamos finansų valdymo sistemos užtikrina ir padidina greitas duomenų analizės galimybes. Sprendimai pritaikomi Europos Sąjungos (ES) apskaitos reikalavimams. Finansų valdymo sistemos lengvai integruojamos ir susiejamos su kitomis finansinėmis sistemomis: elektroninio banko (E-banko) mokėjimų sistema ir pan. Tokios sistemos turi neribotas tolimesnio plėtojimo galimybes pagal konkrečius poreikius ar rinkos situaciją. Mūsų kuriami IT sprendimai verslui užtikrina aukštą finansų valdymo sistemų efektyvumą bei lengvai suvokiamą ir draugišką vartotojams aplinką.
 • DUOMENŲ BAZIŲ VALDYMO SISTEMOS (DBMS). DBMS atlieka vartotojo sąsajos su duomenų baze funkciją. Kitaip tariant, duomenų bazių valdymo sistemų dėka Jūs nesunkiai galite matyti draugiškus Jums ir nesunkiai suprantamus, apdorotus duomenis ar jų išrašus. Tokios sistemos užtikrina duomenų saugumą, efektyvų užklausų iš duomenų bazės vykdymą. Verslui duomenų bazių valdymo sistemos yra gyvybiškai svarbus įrankis, leidžiantis sėkmingai valdyti duomenų bazių turimus duomenis, juos apdoroti bei pateikti pagal verslo užklausų paskirtį. IT sprendimai verslui dėka mūsų kuriamos duomenų bazių valdymo sistemos leidžia pasiekti maksimalių verslo tikslų ir būti lyderiais.

 

Teikiame BIG DATA (didelių duomenų) sprendimus verslui: atliekame DUOMENŲ RINKIMO (data collection) paslaugą, DUOMENŲ ANALIZĘ bei apdorojimą.

 

Užsiimame verslo automatizavimo sprendimų kūrimu, teikiame programavimo paslaugas verslui optimizuoti bei automatizuoti, teikiame IoT IT sprendimus verslui.

 

Konstruojame unikalius sprendimus verslui, tad jeigu turite verslą, mes žinome, kaip Jums padėti, kad Jūsų verslas pasiektų maksimalius rezultatus ir augimą.

 

 

Susisiekite ir mes pasiūlysime Jums tinkamus unikalius sprendimus. Mes kalbame Jums supranta kalba.