IT sprendimai

IT sprendimai

Automatizavimas


Automatizavimas – tai įmonių procesų arba įrenginių pilnas arba iš dalies transformavimas, programinės ir techninės įrangos dėka į automatinį rėžimą minimizuojant žmogaus darbą, padidinant našumą bei išvengiant lėto proceso ir žmogiškų klaidų tikimybės. Technologinių procesų automatizavimas, praėjimo ir kitos kontrolės automatizavimas, gamybinių procesų automatizavimas, pramonės įmonių automatizavimo sprendimai ir automatizavimo diegimas – visą tai darbas, kurį atliekame, kad įmonių rezultatai būtų efektyvesni.

 

Automatizavimas pritaikomas šiais atvejais:

  • Gamybos įrenginių (staklių) automatizavimas programinės įrangos pagalba;

  • Gamybos įrenginių valdymo sistemų automatizavimas ir sąsajos su ERP sistemomis;

  • Duomenų nuskaitymas ir perdavimas šiuolaikinėmis technologijomis (GSM, GPRS, belaidžiu internetu ir pan.)

  • Kitų gamybos procesų valdymas;

  • Automatinės įrangos programavimas.

 

Automatizavimas leidžia užtikrinti šiuolaikišką, stabilų, paremtą naujausiomis technologijomis gamybos valdymą. Automatizavimo dėka užtikrinamas gamybos ir pramonės srityse veikiančių klientų greitis bei efektyvumas, o tai leidžia sutaupyti lėšas, skiriamas gamybos procesų priežiūrai ir darbui.

 

Automatizavimą papildo programavimas ir techniniai įrenginiai. Tiek programavimas, tiek mikrovaldikliai yra neatsiejamos automatizavimo sudedamosios dalys. IoT – tai duomenų surinkimas išmaniųjų įrenginių pagalba. Programavimas – tai programinės įrangos rašymas, programų kūrimas norint automatizuoti darbo procesus.

 

Mūsų kuriamos verslo valdymo sistemos, IoT sprendimai, programavimo darbai, dideli duomenys (jų rinkimas, apdorojimas, procesų automatizavimas) leidžia įmonėms pasiekti aukštesnių rezultatų. Apjungus šiuos darinius į bendrą visumą, kuriame sprendimus, leidžiančius įmonėms ne tik sutaupyti, bet ir tapti pažangiomis savo technologijomis, kas užtikrina ilgalaikę įmonių plėtrą ir konkurencinį pranašumą rinkoje.

 

 

Susisiekite su mumis ir mes, atlikę pilną Jūsų situacijos analizę bei identifikavę Jūsų poreikius, pasiūlysime labiausiai tinkančius, pritaikytus būtent Jums automatizavimo sprendimus. Mūsų pasaulinė patirtis dirbant su įmonėms leidžia mums garantuoti savo teikiamų paslaugų kokybę ir konkurencinį pranašumą rinkoje.