IT sprendimai

IT sprendimai

Kokybės vadybos sistemos (QMS)


Kokybės vadybos sistemos (QMS) reikalingos tam, kad šių sistemų pagalba klientai galėtų užtikrinti, kad produktas, kurį jie parduoda, atitiktų keliamus reikalavimus bei kad būtų identifikuoti tie produktai, kurie jų neatitinka. Taip yra kontroliuojamas nenumatytas kokybės standartų neatitinkančių produktų pristatymas ar panaudojimas. Mūsų manymu, kiekviena kompanija turėtų prižiūrėti ir gerinti savo produkto kokybę, jo rezultatyvumą, ką galima lengvai daryti turint profesionalią kokybės vadybos sistemą (QMS). Kokybės vadybos sistemos (QMS) pagalba galima taikyti tam tikrus kokybinius tikslus, audito rezultatus, duomenų analizę, prevencinius veiksmus, galutinius vertinimus. Taip pat tuo atveju, jeigu yra identifikuojami tam tikri neatitikimai, kompanija turėtų užtikrinti tam tikrą veiksmų atlikimą tam, kad būtų pašalintos tą sukėlusios priežastys ir garantuoti nepasikartojimą.

 

Kokybės vadybos sistemos (QMS), išskirtinai iš kitų sistemų, Jums, kaip verslą kuriančiam ir plėtojančiam asmeniui, yra reikalinga ir naudinga dėl daugelio labai svarbių aspektų. Visų pirma, kokybės valdymas – tai dėmesys Jūsų produkto vartotojui. Tai nuolatinis produkto ir jo kokybės gerinimas tam, kad atitikti vis aukštesnius ir aukštesnius Jūsų klientų poreikius. Antra, tai taip pat abipusiai naudingi ryšiai su tiekėjais, kadangi kokybės vadybos sistemos (QMS) pagalba tiek Jūs, tiek Jūsų tiekėjai gali būti orientuoti į galutinį produkto rezultatą, matyti, kur ką reikia gerinti. Taip pat kokybės vadybos sistemos (QMS) įjungia ir įtraukia daugiau Jūsų kompanijos žmonių, dėl to personalas taip pat gali realiau suvokti situaciją, matyti, ką reikia gerinti ir kokius žingsnius reikia atlikti. Kas be ko, kokybės vadybos sistemos (QMS) pateikia konkrečius faktus. Tai palengvina ir optimizuoja darbą su produktais. Be to, kokybės vadybos sistemos (QMS) leidžia Jums tinkamai vadovauti savo personalui matant kokybės vertinimo aspektus. Taigi, visus šiuos principus galima nusakyti trumpai: tai taisyklės, kurių turėtų laikytis įmonė, siekdama gerinti savo veiklą, produkciją, atsižvelgiant į vartotojų poreikius bei pageidavimus.

 

Renkantis kokybės vadybos sistemą (QMS), labai svarbu, kad ji turėtų šias funkcijas: užsakymų valdymas, produkcijos planavimas, statistinis produkto, paslaugos, proceso matavimas, kalibravimas, vidinis auditas, koregavimo funkcijos, užtikrinimo funkcijos, tiekėjų valdymo funkcijos.

 

 

Žinoma, yra ir daugiau svarbių bei esminių funkcijų, kurios turėtų būti naudingos klientui jo versle renkantis kokybės vadybos sistemą (QMS), tačiau šias funkcijas galime padėti Jums išsigryninti ir pateikti individualiai pagal poreikius. Jeigu jaučiate, kad ši sistema gali pagerinti Jūsų darbo produktyvumą ir rezultatyvumą remiantis kokybe, susisiekite su mumis, padiskutuosime ir atsakysime į Jums rūpimus klausimus visais kokybės vadybos sistemos (QMS) kūrimo ir diegimo klausimais.