IT sprendimai

IT sprendimai

Sandėlio valdymo (sandėliavimo) sistema (WMS)


Sandėlio valdymo (sandėliavimo) sistema (WMS) leidžia realiu laiku matyti ir užtikrinti sandėlio likučius, prekių tikslią buvimo vietą, optimizuoti vietą sandėlyje, reaguoti į klientų užsakymus realiu laiku, užtikrinti užsakymų įvykdymo tikslumą ir greitį, efektyviau koordinuoti darbuotojų veiklą. Sandėlio valdymo (sandėliavimo) sistema (WMS)  leidžia koordinuoti ir sekti kiekvieną operaciją ar prekę (krovinį) nuo tada, kai prekė priimama į sandėlį, patalpinimo sandėlyje, tikslaus prekių likučių kiekio, reikiamo kiekio papildymui, užsakymo suformavimo ir pateikimo bei prekės perdavimo/atidavimo užsakovui.

 

Norint įdiegti sandėlio valdymo (sandėliavimo) sistemą (WMS) pirmiausia identifikuojame ir aptariame su klientu kliento esamą situaciją, artimiausių kelerių metų strateginius planus. Viso to dėka galime pasiūlyti optimaliausius sprendimus, leidžiančius pasiekti aukštų rezultatų.

 

Mūsų siūlomi sandėlio valdymo (sandėliavimo) sistemos (WMS) sprendimai tinkami tiek dideliems verslams, tiek smulkiam ar vidutiniam verslui. Kadangi sandėlio valdymo (sandėliavimo) sistemą (WMS)  kuriame, o ne diegiame kitų sukurtą,  žinome, kaip geriausiai atitikti kliento poreikius, kad sandėlio valdymo (sandėliavimo) sistema (WMS) dirbtų klientui, o ne klientas - sandėlio valdymo (sandėliavimo) sistemai (WMS).

 

Sandėlio valdymo (sandėliavimo) sistemą (WMS) sukurti ir įdiegti užtrunka nuo kelių iki keleto mėnesių priklausomai nuo užsakymo poreikio. Galutinis laikas, kiek užtrunka sukurti tokią sistemą, identifikuojamas tada, kai atliekama situacijos analizė ir būna aiškūs kliento lūkesčiai bei rinkos situacija.

 

Įdiegus sandėlio valdymo (sandėliavimo) sistemą (WMS)  priklausomai nuo esamos situacijos galima pasiekti kur kas aukštesnius rezultatus nei iki tol:

  • Sandėlio prekių tikslumas 99%;
  • Sandėlio darbuotojų efektyvumo padidėjimas iki 40%;
  • Sandėlio vietos efektyvesnis panaudojimas iki 30%;
  • Kiti rodikliai: iki 50%
  • Kiekvienu atveju skaičiai skiriasi nuo turimos įmonės situacijos, tad realūs paskaičiavimai galimi tada, kai atliekame situacijos ir kliento poreikių analizę. Tačiau galime užtikrinti, kad bendras efektyvumas bus didesnis nei 25%.

 

Sandėlio valdymo (sandėliavimo) sistema (WMS)  išsprendžia ir kitas klientui rūpimas problemas: pagreitina prekių patekimą į sandėlį, padidina sandėlio prekių apyvartą, sumažina patiriamus nuostolius sandėlyje esančioms užsistovėjusioms prekėms, padidina sandėlio darbuotojų efektyvumą, pagreitina užsakymų surinkimą.  Tai, be abejonės, pagerina klientų aptarnavimą ir klientų pasitenkinimo rodiklius, na, ir, žinoma, padidėja bendras sandėlio darbo efektyvumas. Visa tai leidžia sėkmingai optimizavus įmonei sutaupyti kaštų.

 

Turėdami sandėlio valdymo (sandėliavimo) sistemą (WMS) inventorizacijas atliksite rečiau nei įprasta, inventorizacijos bus sklandesnės, užtruks trumpiau ir pareikalaus mažiau žmogiškųjų resursų.

 

Sandėlio valdymo (sandėliavimo) sistema (WMS) pagerina logistiką, santykius su klientais, eksploatacinius kaštus, personalo valdymą, dokumentų apskaitą. Viso to dėka sandėlio valdymo (sandėliavimo) sistema (WMS) leidžia įmonėms sutaupyti didelius pinigus, kurių kartais taip reikia, kad verslas sėkmingai galėtų funkcionuoti ir augti.

 

 

Jeigu Jūs esate čia ir skaitote šį straipsnį,  tai jau pirmas požymis, kad Jums reikalinga sandėlio valdymo (sandėliavimo) sistema. Nedvejokite, susisiekite su mumis ir mes pasiūlysime Jums pačius tikslingiausius sprendimus, leisiančius užtikrinti Jūsų įmonės veiklos efektyvumą, efektyvų sandėlio panaudojimą, laimingesnius klientus ir daug kitų savybių. Esame tikri, kad mūsų patirtis ir mūsų kuriamos unikalios sandėlio valdymo (sandėliavimo) sistemos (WMS)  leis Jums pasiekti daugiau savo versle.