IT sprendimai

IT sprendimai

Tapatybių valdymo sistema (IDMS)


Tapatybių valdymo sistema (IDMS) – tai verslo valdymo sistema, leidžianti skaitmenizuotu būdu identifikuoti asmens tapatybę ir tapatybės identifikacijos dėka leisti jam atlikti jam pavestus darbus bei nuskaityti jo atliekamų darbų duomenis arba duomenis, susijusius su pavestomis funkcijomis.

 

Tapatybių valdymo sistema (IDMS) gali būti tiesiog skaitmenizuotos praėjimo kortelės, leidžiančios identifikuoti asmens atvykimo ir išvykimo į darbą laiką. Tačiau tapatybių valdymo sistema (IDMS) gali būti ir kur kas plačiau panaudojama verslo valdymo sistemoje. Pavyzdžiui, tapatybių valdymo sistema (IDMS) gali ne tik fiksuoti žmogaus atvykimo į darbą laiką, bet kartu ir jo nuokrypius nuo reikalavimų. Sakykime, įmonė susiduria su problema, kad dalis darbuotojų gali ateiti į darbą išgėrę. Tad tapatybių valdymo sistema (IDMS) gali neleisti darbuotojui patekti į darbo vietą, jeigu jis papūtęs į spec. alkotesterį būtų identifikuotas kaip pažeidęs šį reikalavimą. Automatiškai toks darbuotojas būtų sistemiškai užfiksuotas ir tapatybių valdymo sistema tą įregistruotų į darbuotojo bylą. Taip įmonė išvengtų nereikalingų išlaidų ar net verslui kenkiančių padarinių.

 

Tapatybių valdymo sistema (IDMS) gali būti panaudota ir elektroniniams prisijungimams prie sistemos. Tokiais atvejais sukuriami specialūs prisijungimai ir konkretaus vartotojo identifikacijos kortelė sistemoje. Jų dėka vartotojas gali atlikti tam tikras funkcijas ar darbus prisijungęs prie sistemos. Sistema identifikuoja vartotojo elgseną ir veiksmus, kuriuos jis atliko.

Tapatybių valdymo sistema (IDMS) gali būti kuriama ir piršto anspaudų pagalba. Tokios sistemos yra brangesnės, tačiau gerokai patikimesnės, nes piršto antspaudas, kaip identifikacinė sistema, yra vienas saugiausių vartotojo identifikacijos būdų. Reikalaujantiems padidinto saugumo atvejais gali būti naudojamas ir akies rainelės nuskaitymas, kuris pajungiamas kaip identifikacinė priemonė prie tapatybių valdymo sistemos.

 

Tapatybių valdymo sistema (IDMS) gali būti įdiegta ir sėkmingai veikti daugelyje gamybos, paslaugų teikimo įmonių, kur reikalinga tam tikro lygio tapatybių identifikacija, patikra ar duomenų sąsajos.

 

 

Jeigu skaitote šį aprašymą, tai jau pirmas žingsnis, kad jums reikalinga tapatybių valdymo sistema. Susisiekite su mumis ir mes, atlikę Jūsų įmonės situacijos analizę, pasiūlysime geriausius sprendimus, leisiančius Jūsų įmonei sėkmingai automatizuoti savo darbuotojų identifikavimą tapatybių valdymo sistemos (IDMS) pagalba.