IT sprendimai

IT sprendimai

Universal Management System (UMS)


Universalios valdymo sistemos (UMS) leidžia optimizuoti darbo vietų administravimą. Pagrindinė universalių valdymo sistemų (UMS) užduotis – darbo vietų kiekio optimizavimas automatizuojant procesus ir taip sutaupant įmonėms sąnaudas.  Universalios Verslo Valdymo Sistemos (UMS) gali būti naudojamos prekybinėse, gamybinėse, paslaugas teikiančiose ar bet kuriose kitose įmonėse, kurioms reikia optimizuoti verslo procesus ir pasiekti aukštesnių rezultatų automatizavimo pagalba. Universalios Verslo Valdymo Sistemos (UMS) sukuriamos ir sukomplektuojamos atsižvelgiant į kiekvieno kliento esamą situaciją, atlikus detalią kliento, jo lūkesčių ir galimybių analizę. Siekiant užtikrinti visapusišką kliento standartizavimą bet kokie klientai gali būti įtraukti į nuotolinį valdymą “remote”. Universalios Valdymo Sistemos (UMS) leidžia ne tik lengvai turėti sąsajas su kitomis verslo valdymo sistemomis, be to,  aptarnauja ir duomenų bazes ar net didelių duomenų srautų valdymą.

 

Universalios verslo valdymo sistemos dar vadinamos informacinėmis sistemomis (IS). Informacinė sistema (IS) - tai informacijos apdorojimo sistema, leidžianti rinkti, kaupti, analizuoti duomenis bei patiekti išvadas. Kuriame pusiau automatines ir automatines informacijos sistemas (IS). Pusiau automatinių sistemų atveju reikalingas žmogaus įsikišimas ir dalinis duomenų apdorojimas. Automatinės sistemos pačios, be vartotojo įsikišimo, surenka ir apdoroja duomenis. Informacinės sistemos (IS) palengvina klientų darbą ir, žinoma, sutaupo laiko bei pinigų. Be to, gali sukurti informacines sistemas, leidžiančias Jūsų verslui efektyviau rinkti bei apdoroti duomenis, taip palengvinant procesų, projektų, gamybos ar kitas grandis, kur reikalingi pusiau automatizuoti arba pilnai automatizuoti IT sprendimai verslui.

 

Tad iš esmės informacinės sistemos ar universalios verslo valdymo sistemos (UMS) atlieka tas pačias funkcijas:  leidžia verslui dirbti efektyviau, padeda automatizuoti procesus bei uždirbti daugiau pelno.

 

Universalių Verslo Valdymo (UMS) sistemų dėka galime optimizuoti Jūsų verslo procesus iki 90 %,  priklausomai nuo esamos Jūsų verslo dabartinės situacijos bei lūkesčių.

 

 

Nesate tikri, kokie sprendimai Jums būtų geriausi? Susisiekite su mumis. Drauge mes rasime Jums labiausiai tinkamus sprendimus, išsiaiškinsime Jūsų situaciją ir lūkesčius bei pasiūlysime tai, kas Jūsų įmonei bus tinkamiausia. Priklausomai nuo situacijos pasiūlysime Universalias Verslo Valdymo Sistemas (UMS) arba kitus sprendimus, tinkančius Jūsų verslui ir atitinkančius lūkesčius bei galinčius automatizuoti Jūsų verslą.