F17

F17

Kas mes

Mes – Lietuvos rinkos senbuviai, nusprendę pakeisti pasaulį. Taip, mes tikime gražia verslo ateitimi, sėkmingais IT projektais, LAIMINGAIS KLIENTAIS, IT pagalba optimizuotais verslo sprendimais, dideliais pasiekimais, duomenų rinkimu, jų apdorojimu. Mes ne tik tikime, mes žinome, kaip tą padaryti kokybiškai ir klientams suprantama kalba.

 

O kas leidžia įmonėms sėkmingai veikti rinkoje ir didinti konkurencinį pranašumą? Bingo, net neabejojame, kad Jūs žinote atsakymą – inovacijos. Kas yra inovacijos? Tai dažniausiai IT paremti sprendimai verslo resursų optimizavimui ir automatizavimui.

 

Mes – individualių sprendimų kūrėjai, arba dar kitaip, – individualių verslo sprendimų konstruktoriai. Mums patinka daryti pasaulį labiau automatizuotą ir pažangesnį. Ko nesugeba kiti, padarysime mes.

Komandos branduolį sudaro 3 savo srities geek’ai: Martynas, Saulius ir Sigita.

 

 

  • Martynas - pasaulinio lygio ERP sistemų architektas. Jis optimizuoja verslo ir verslo valdymo procesus, renka didelį kiekį duomenų, analizuoja juos ir sukuria įmonei pridėtinę vertę. Jis kuria sistemas ir konstruoja prietaisus, naudojamus kasdieniuose darbuose, taip sutaupydamas jūsų gyvenimo laiką ir išvaduodamas jus nuo rutinos. Martynas - smalsus ir atsakingas. Jam įdomi jūsų veikla, todėl jo patarimai ir konsultacijos ar pasiūlyti sprendimai bus nuoširdžiausi, geriausiai tinkantys jums ir paruošti įsigilinus į visus jūsų verslo niuansus. Jeigu jūs ir nespėjate su šiuolaikinėmis informacinėmis technologijomis žengti koja kojon ir mėtytis nuo vienos naujausios technologijos prie kitos, pasikvieskite Martyną išgerti kavos ir jūs išgirsite realiai veikiantį, laiko patikrintą ir įmonės pelno rodiklius pagerinantį pasiūlymą.

  •  Saulius - personažas, kuris prisidėjo prie 5 Google apdovanojimų laimėjimo Lietuvos interneto agentūrai EMEA rinkoje. Sauliaus patirtis ir stipriosios pusės: strateginis valdymas, strateginis marketingas, lyderystė, pardavimų valdymas, pokyčių valdymas, kūrybiniai, “out of the box” sprendimai”. Verslo, pardavimų plėtra, projektų valdymo ir IT integraciniai sprendimai verslui – tai pozicijos, kur Saulius gali atlikti konsultacijas ir suteikti reikiamą pagalbą. Saulius tikisi padėti Jums ir palengvinti Jūsų “kančias” verslo sprendimų projektavime, klientų priežiūros sprendimų kūrime ir automatizavime.

     

     

  • Sigita - pardavimų ir projektų valdymo profesionalė, galinti atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus, susijusius su mūsų įmonės paslaugų teikiama nauda ir galimybėmis, šiuos unikalius projektus ar paslaugas įdiegti Jums. Sigitos patirtis pardavimuose ir klientų aptarnavime leidžia jai identifikuoti klientų lūkesčius ir problemas bei rasti tinkamiausius sprendimus, leidžiančius pasiekti maksimalius rezultatus.

Nedvejokite, susisiekite su mumis – esame tikri, kad Jūs pamilsite IT sprendimus ir verslo valdymo sistemas. Išskirtinai nuo daugumos IT įmonių - mes dirbame ir kalbame Jums suprantama kalba.