IT sprendimai

IT sprendimai

Naudojamos technologijos


Mes – Microsoft technologijų ekspertai – savo sprendimų įgyvendinimui naudojame išskirtinai naujausias technologijas, siūlomas savo srities lyderių.

 

Verslo valdymo sprendimuose naudojame C# programavimo kalbą, kuri padeda sukurti vartotojo sąsajas ir serverines dalis. Vartotojo sąsajos sprendimams realizuoti naudojame intuityvias ir patogias naudoti Windows desktop aplikacijas arba web aplikacijas.

 

Mūsų sprendimai naudoja Microsoft diegiamos .NET platformos komponentus.

 

Windows Desktop aplikacijoms kurti remiamės .NET komponentų siūlomais dviem modeliais: WinForms ir WPF. Atidžiai išanalizuojame kliento lūkesčius bei poreikius ir pasiūlome geriausiai tinkantį modelį. Web aplikacijoms kurti naudojame ASP.NET modelį su šiuolaikinėmis Javascript bibliotekomis: node, jquery ir kitomis.

Serverinės dalies realizacijai naudojame .NET komponentus ir duomenų bazių valdymo sistemą SQL Server. Plačiai pritaikome duomenų bazių valdymo sistemų siūlomas galimybes, todėl atsisakę trijų lygių architektūros verslo procesus maksimaliai perkeliame į duomenų bazę, taip užtikrindami greitą sistemos darbą ir efektyvų duomenų panaudojimą. Mūsų sprendimai išsiskiria optimaliu resursų panaudojimu ir didele greitaveika. Vartotojai duomenys gauna iškart, be jokių pauzių.

 

Šiuolaikiniai sprendimai sunkiai įsivaizduojami be integracijos su rinkoje jau egzistuojančiais ir pamėgtais produktais, todėl mūsų siūlomi sprendimai turi integraciją su Microsoft Office paketu, Microsoft Exchange serveriu ar SharePoint. Momentinis duomenų apsikeitimas tarp sistemų ar Word programos integracija į vartotojo sąsają užtikrina sklandų darbuotojų darbą ir nebereikalauja beprasmio duomenų perkėlimo tarp sistemų ar tarpinio dokumentų išsaugojimo kompiuteryje bei tolesnio įkėlimo į kitas sistemas.

 

Mes, informacinių technologijų kompanija, siūlome ne tik duomenų sklaidos ir valdymo produktus, bet ir technologinius sprendimus, realizuotus naujausiais mikro valdikliais: Arduino, Raspberry. Mūsų sukonstruoti įrenginiai renka klientams aktualius duomenis, susistemina juos ir jų pagrindu daro sprendimus įjungti ar išjungti klientų turimą trečios šalies įrangą.

 

Šiame mokslo aukso amžiuje žmonija informacinių technologijų srityje yra pažengusi labai toli, todėl norint turėti tikrą pridėtinę vertę iš informacinių sistemų, būtina ekspertų konsultacija.

 

 

Paskirkite mums vieną valandą ir mes Jums pasiūlyme geriausias technologijas Jūsų verslo našumui pagerinti! Mes kalbame Jums suprantama kalba.